Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Poniżej znajduje się mój niezależny, listopadowy ranking kredytów gotówkowych na 2017 rok:

1. BGŻ BNP Paribas – Pożyczka gotówkowa

Czeka na nas atrakcyjne oprocentowanie, wysoka maksymalna kwota zadłużenia (200 000 PLN) i bardzo długi okres spłaty (120 miesięcy). Otrzymujemy też gwarancję niezmienionych rat przez cały okres spłaty. Bank nie wymaga od nas otwarcia rachunku osobistego.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Zyskujemy minimalne formalności. Czeka na nas obsługa online i szybka początkowa decyzja oraz płatność w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy. Mamy gwarancję najniższej raty i opcję nieobowiązkowego ubezpieczenia. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 PLN na okres spłaty do 120 miesięcy. Do 4 000 PLN zobowiążemy się bez certyfikatów dochodowych.

3. Eurobank – Pożyczka

Kredyt możemy przeznaczyć na dowolny cel. Minimalna kwota zaciągnięcia to tylko 500 złotych, ale maksymalny możemy zadłużyć się nawet do 120 000 złotych. Oprocentowanie wynosi 5%. Eurobank życzy sobie od nas 10% prowizji i wymaga konta osobistego. Najdłuższy możliwy okres spłaty wynosi 108 miesięcy.

4. PKO BP – Mini Ratka

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 120 000 PLN. Spłatę można rozłożyć na 96 równych miesięcznych rat. Minimalne formalności i szybka wypłata. Stopa procentowa wynosi do 10%. Musimy opłacić również prowizję dla banku, która ustalana indywidualnie.

5. InBank – Pożyczka gotówkowa

Bezpieczne i szybkie pożyczki gotówkowe, do 50 000 PLN. Bardzo długi okres spłaty, który może wynosić do 72 miesięcy. Możemy załatwić wszystkie formalności przez internet.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *