Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Uważasz, że twoja kuchnia jest już niemodna i chciałabyś ją wyremontować, ale nie masz pieniędzy. Może warto pomyśleć o wzięciu kredytu gotówkowego. Wiele banków oferuje stosunkowo niskie koszty oraz oprocentowanie.

Dziś przedstawię najlepszy moim zdaniem ranking kredytów gotówkowych. Załóżmy, że potrzebujesz np. 5000 zł, ale zależy ci na bardzo małych ratach, gdyż nie chcesz odczuć różnicy w swoim budżecie.
W moim rankingu pierwsze miejsce zajmuje BGŻ PNB Paribas.
Przy kwocie 5000 zł rozłożonych na 50 rat, miesięczna kwota raty wyniesie zaledwie 123,75, a całkowita kwota do spłaty to 6187,29, co jest całkiem niską kwotą. Minusem tej oferty jest to, iż pomimo, że kwota kredytu jest bardzo mała bank wymaga zaświadczenia o zarobkach nawet wobec klientów, którzy posiadają konto w BGŻ.

Eurobank także ma niskie oprocentowanie na poziomie 5% i koszty kredytu, a całkowita kwota do spłaty wynosi 6265,13 zł. Minusem tej oferty jest to, iż bank wymaga założenia konta.
Kolejne miejsce w rankingu Kredyt gotówkowy PKO – „Mini ratka” na dowolny cel z PKO Banku Polskiego, gdzie oprocentowanie to 7,99%.
Tutaj dużą zaletą są tzw. wakacje kredytowe, czyli przerwa w spłatach kredytu. W tej ofercie bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach.

Na uwagę zasługuje również Deutsche Bank, ze swoją propozycją kredytową. Oprocentowanie wynosi 6,90%,a rata 127,46 zł. Zaletą tego kredytu jest szybka weryfikacja wniosku i decyzja, natomiast za wadę uznaję dużą ilość formalności, które są czasochłonne. Oprocentowanie tego kredytu to 9%, a rata wynosi 127,51. Dużym udogodnieniem, w tej ofercie, jest możliwość załatwienia wszystkich formalności online.

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *